| От | 1994 |
| До | 1997 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5023 мм |
| Широчина | 1798 мм |
| Височина | 1314 мм |
| Междуосие | 2870 мм |
| Предна Следа | 1500 мм |
| Задна Следа | 1498 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 430 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5993 см3 |
| Мощност | 311 к.с./5350 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 475 н.м./2850 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90 мм |
| Ход На Буталото | 78.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Bинтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани Дискове |
| ABS | Дa |
| Кормилен Усилвател | Хидроусилвател |
| Максимална Скорост | 254 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.2 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 15.7 л/100 км |
| Обем На Резервоара | 86 л |
| Маса (без товар) | 1975 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2395 кг |
| Размер На Гуми | 225/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.