| От | 2023 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4910 мм |
| Широчина | 1860 мм |
| Височина | 1445 мм |
| Междуосие | 2840 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1617 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 480 |
| Работен Обем | 2497 см3 |
| Мощност | 290 к.с./5800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 421 н.м./1650-4000 обор. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Градски Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1610 кг. |
| Размер На Гуми | 245/40 R19 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.