| От | 2008 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4835 мм |
| Височина | 1470 мм |
| Междуосие | 2800 мм |
| Предна Следа | 1580 мм |
| Задна Следа | 1595 мм |
| Вид Гориво | Водород / Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 161 км/ч |
| Маса (без товар) | 1625 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.