| От | 1967 |
| До | 1973 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4740 мм |
| Широчина | 1695 мм |
| Височина | 1565 мм |
| Междуосие | 2700 мм |
| Предна Следа | 1395 мм |
| Задна Следа | 1402 мм |
| Пътен Просвет | 195 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2120 см3 |
| Мощност | 77 к.с./4000 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82 мм |
| Ход На Буталото | 100 мм |
| Степен На Сгъстяване | 7.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 3 |
| Предни Спирачки | Барабани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 37.5 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 12 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1375 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1870 кг. |
| Размер На Гуми | 195/75 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.