| От | 2001 |
| Тип Купе | Джип |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 10 |
| Дължина | 5758 мм |
| Широчина | 2032 мм |
| Височина | 2034 мм |
| Междуосие | 3482 мм |
| Предна Следа | 1737 мм |
| Задна Следа | 1730 мм |
| Пътен Просвет | 185 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 4146 л |
| Минимален Обем На Багажника | 1359 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5398 см3 |
| Мощност | 263 к.с./4500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 474 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.2 мм |
| Ход На Буталото | 105.7 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А92) |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Ресьор |
| Задно Окачване | Ресьор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Червячно предаване |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 153 км/ч |
| Обем На Резервоара | 167 л |
| Маса (без товар) | 3325 кг |
| Максимално Допустима Маса | 4037 кг |
| Размер На Гуми | 265/75 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.