| От | 2022 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4914 мм |
| Широчина | 1923 мм |
| Височина | 1837 мм |
| Междуосие | 2900 мм |
| Предна Следа | 1620 мм |
| Задна Следа | 1620 мм |
| Пътен Просвет | 226 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 259 |
| Работен Обем | 2992 см3 |
| Мощност | 250 к.с./3250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 600 н.м./1750-2250 обор. |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Смесен Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 |
| Максимално Допустима Маса | 3150 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.