| От | 2003 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5385 мм |
| Широчина | 1986 мм |
| Височина | 1443 мм |
| Междуосие | 2913 мм |
| Предна Следа | 1610 мм |
| Задна Следа | 1666 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 583 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4601 см3 |
| Мощност | 227 к.с./4800 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 369 н.м./4000 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Не |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 90.2 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Пружина |
| Задно Окачване | Пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 177 км/ч |
| Градски Разход На Гориво | 13.1 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 9.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.1 л/100км |
| Обем На Резервоара | 72 л |
| Маса (без товар) | 1875 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2305 кг |
| Размер На Гуми | 225/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.