| От | 2016 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 2+2 |
| Дължина | 4922 мм |
| Широчина | 1980 мм |
| Височина | 1383 мм |
| Междуосие | 2990 мм |
| Предна Следа | 1674 мм |
| Задна Следа | 1668 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 450 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 6262 см3 |
| Мощност | 690 к.с./8000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 697 н.м. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 75.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 335 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 15 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 91 |
| Маса (без товар) | 1790 кг. |
| Размер На Гуми | 245/35 ZR20; 295/35 ZR 20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.