| От | 2022 |
| Тип Купе | Тарга |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4686 мм |
| Широчина | 2050 мм |
| Височина | 1142 мм |
| Междуосие | 2651 мм |
| Предна Следа | 1692 мм |
| Задна Следа | 1631 мм |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 6496 см3 |
| Мощност | 840 к.с./9250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 697 н.м./7250 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 78 мм |
| Степен На Сгъстяване | 13.6 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Максимална Скорост | 340 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 2.85 сек |
| Обем На Резервоара | 86 |
| Маса (без товар) | 1485 кг. |
| Размер На Гуми | 265/30 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.