| От | 2010 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4709 мм |
| Широчина | 1961 мм |
| Височина | 1326 мм |
| Междуосие | 2751 мм |
| Предна Следа | 1702 мм |
| Задна Следа | 1618 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 320 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 5999 см3 |
| Мощност | 670 к.с./8250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 620 н.м./6500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 91.95 мм |
| Ход На Буталото | 75.18 мм |
| Степен На Сгъстяване | 11.9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 335 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 3.35 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 17.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 105 |
| Маса (без товар) | 1495 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1605 кг. |
| Размер На Гуми | 255/35 R20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.