| От | 1969 |
| До | 1973 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4425 мм |
| Широчина | 1760 мм |
| Височина | 1245 мм |
| Междуосие | 2400 мм |
| Предна Следа | 1440 мм |
| Задна Следа | 1453 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4390 см3 |
| Мощност | 352 к.с./7500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 431 н.м./5500 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 12 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 71 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 12 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 280 км/ч |
| Обем На Резервоара | 128 |
| Маса (без товар) | 1280 кг. |
| Размер На Гуми | 215/70 VR15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.