| От | 2016 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4695 мм |
| Широчина | 1795 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2725 мм |
| Предна Следа | 1560 мм |
| Задна Следа | 1560 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 435 |
| Мощност | 136 к.с./4500-5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./1500-4350 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Обем На Резервоара | 58 |
| Маса (без товар) | 1432 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1882 кг. |
| Размер На Гуми | 205/60 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.