| От | 1982 |
| До | 1989 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 5250 мм |
| Широчина | 1839 мм |
| Височина | 1400 мм |
| Междуосие | 2863 мм |
| Мощност | 175 к.с. |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 3 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.