| От | 1945 |
| До | 1947 |
| Тип Купе | Кабриолет |
| Брой Врати | 6 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 5398 мм |
| Широчина | 1996 мм |
| Височина | 1648 мм |
| Междуосие | 3150 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 4064 см3 |
| Мощност | 110 к.с./3600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 279 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Карбуратор |
| Газоразпределителна Система | OHV |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 78.6 мм |
| Ход На Буталото | 105 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Масло Количество | 5.2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 3 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно |
| Вид Кормилна Уредба | Глобоиден червяк с рециркулиращи сфери |
| Обем На Резервоара | 72 |
| Маса (без товар) | 1837 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.