| От | 2014 |
| До | 2016 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4388 мм |
| Широчина | 1831 мм |
| Височина | 1608 мм |
| Междуосие | 2603 мм |
| Предна Следа | 1571 мм |
| Задна Следа | 1575 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 220 к.с./4500-6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м./1500-4400 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 233 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 6.4 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.0 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.6 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 64 |
| Маса (без товар) | 1565 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2165 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.