| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 2 |
| Дължина | 4381 мм |
| Широчина | 1894 мм |
| Височина | 1341 мм |
| Разположение | В средата, надлъжно |
| Работен Обем | 4691 см3 |
| Мощност | 450 к.с./7000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 480 н.м./4750 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Степен На Сгъстяване | 11.25 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 9.0 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 306 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 15.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Максимално Допустима Маса | 1585 кг. |
| Размер На Гуми | 285/35 ZR20 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.