| От | 2003 |
| До | 2008 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3552 мм |
| Широчина | 1548 мм |
| Височина | 1345 мм |
| Междуосие | 2150 мм |
| Предна Следа | 1308 мм |
| Задна Следа | 1312 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 170 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1301 см3 |
| Мощност | 67 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 95 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 86.4 мм |
| Ход На Буталото | 55.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9.1 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискове |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 150 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 13.8 сек |
| Обем На Резервоара | 48 |
| Маса (без товар) | 830 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1230 кг. |
| Размер На Гуми | 155/70 R13 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.