| От | 1989 |
| До | 1991 |
| Дължина | 4220 мм |
| Широчина | 1640 мм |
| Височина | 1495 мм |
| Работен Обем | 1300 см3 |
| Мощност | 58 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 102 н.м. |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Максимална Скорост | 170 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 15 сек |
| Обем На Резервоара | 42 |
| Маса (без товар) | 920 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.