| От | 2007 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5/7 |
| Дължина | 4807 мм |
| Широчина | 1898 мм |
| Височина | 1743 мм |
| Междуосие | 2857 мм |
| Предна Следа | 1634 мм |
| Задна Следа | 1624 мм |
| Пътен Просвет | 218 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 613 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 4414 см3 |
| Мощност | 315 к.с./5850 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 440 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 8 |
| Диаметър На Цилиндъра | 94 мм |
| Ход На Буталото | 79.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо, пружинно |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.3 сек |
| Обем На Резервоара | 80 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.