| От | 2007 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4798 мм |
| Широчина | 1898 мм |
| Височина | 1743 мм |
| Междуосие | 2857 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 249 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2401 см3 |
| Мощност | 185 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 93.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.2 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 2080 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2590 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.