| От | 2012 |
| До | 2014 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4807 мм |
| Широчина | 1936 мм |
| Височина | 1784 мм |
| Междуосие | 2857 мм |
| Предна Следа | 1634 мм |
| Задна Следа | 1624 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 530 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2400 см3 |
| Мощност | 163 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 340 н.м./1750-3000 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 93.15 мм |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 10.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 68 |
| Маса (без товар) | 2139 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2680 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.