| От | 2021 |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4688 мм |
| Широчина | 1902 мм |
| Височина | 1658 мм |
| Междуосие | 2865 мм |
| Предна Следа | 1655 мм |
| Задна Следа | 1659 мм |
| Пътен Просвет | 216 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 468 |
| Работен Обем | 1969 см3 |
| Мощност | 317 к.с./5800-6100 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 430 н.м./4500 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 5.4 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 3.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 2150 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2660 кг. |
| Размер На Гуми | 255/40 R21 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.