| От | 2010 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4627 мм |
| Широчина | 1891 мм |
| Височина | 1713 мм |
| Междуосие | 2774 мм |
| Предна Следа | 1632 мм |
| Задна Следа | 1586 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 495 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3192 см3 |
| Мощност | 243 к.с./6400 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 96 мм |
| Масло Количество | 6.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1810 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2430 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.