| От | 2008 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4627 мм |
| Широчина | 1888 мм |
| Височина | 1713 мм |
| Междуосие | 2815 мм |
| Предна Следа | 1632 мм |
| Задна Следа | 1586 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 873 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2953 см3 |
| Мощност | 285 к.с./5600 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./1500-4800 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Ход На Буталото | 82 мм |
| Масло Количество | 7.4 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 17.3 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1874 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2440 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.