| От | 2012 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4627 мм |
| Широчина | 1891 мм |
| Височина | 1713 мм |
| Междуосие | 2774 мм |
| Предна Следа | 1632 мм |
| Задна Следа | 1586 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 495 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 163 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./1500-2750 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 77 мм |
| Масло Количество | 5.9 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Максимална Скорост | 195 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.3 сек |
| Градски Разход На Гориво | 8.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1728 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2505 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.