| От | 2009 |
| До | - |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4628 мм |
| Широчина | 1891 мм |
| Височина | 1713 мм |
| Междуосие | 2774 мм |
| Предна Следа | 1632 мм |
| Задна Следа | 1586 мм |
| Пътен Просвет | 230 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1455 л |
| Минимален Обем На Багажника | 495 л |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 163 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 420 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно постоянно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | - |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1801 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2500 кг |
| Размер На Гуми | 235/65 R17 | 235/60 R18 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.