| От | 2020 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4425 мм |
| Широчина | 1863 мм |
| Височина | 1652 мм |
| Междуосие | 2702 мм |
| Предна Следа | 1601 мм |
| Задна Следа | 1626 мм |
| Пътен Просвет | 180 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 413 |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 180 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 4.9 сек |
| Капацитет на батерията | 78 kWh |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.