| От | 2006 |
| До | 2010 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4522 мм |
| Широчина | 1845 мм |
| Височина | 1457 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1531 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 417 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2400 см3 |
| Мощност | 180 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м. |
| Горивна Система | Стандартно дизелово впръскване (SDI) |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Ход На Буталото | 81 мм |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Максимална Скорост | 235 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 9.7 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1536 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2020 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.