| От | 2004 |
| До | - |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4514 мм |
| Широчина | 1770 мм |
| Височина | 1452 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1531 мм |
| Пътен Просвет | 135 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1307 л |
| Минимален Обем На Багажника | 417 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1998 см3 |
| Мощност | 136 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./2000 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 85.0 мм |
| Ход На Буталото | 88.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 18.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | - |
| Предно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.6 cек. |
| Градски Разход На Гориво | - |
| Извънградски Разход На Гориво | - |
| Смесен Разход На Гориво | 5.7 л/100км |
| Обем На Резервоара | 55 л |
| Маса (без товар) | 1456 кг |
| Максимално Допустима Маса | - |
| Размер На Гуми | - |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.