| От | 2003 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4822 мм |
| Широчина | 1832 мм |
| Височина | 1452 мм |
| Междуосие | 2791 мм |
| Предна Следа | 1570 мм |
| Задна Следа | 1548 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 460 |
| Работен Обем | 2435 см3 |
| Мощност | 170 к.с./6000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 225 н.м./4500 обор. |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 90 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.5 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо тип McPherson |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 215 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 |
| Маса (без товар) | 1521 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2020 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.