| От | 2010 |
| До | - |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4628 мм |
| Широчина | 1865 мм |
| Височина | 1484 мм |
| Междуосие | 2776 мм |
| Предна Следа | - |
| Задна Следа | - |
| Пътен Просвет | - |
| Максимален Обем На Багажника | - |
| Минимален Обем На Багажника | 380 л |
| Разположение | - |
| Работен Обем | 2400 см3 |
| Мощност | 205 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 420 н.м./1500-3250 обор. |
| Горивна Система | Дизел Common rail |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | - |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | - |
| Ход На Буталото | - |
| Степен На Сгъстяване | - |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Пълно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | - |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | - |
| Задно Окачване | - |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | - |
| Вид Кормилна Уредба | - |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | - |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.1 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.3 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.4 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 6.8 л/100км |
| Обем На Резервоара | 67.5 л |
| Маса (без товар) | 1730 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2200 кг |
| Размер На Гуми | - |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.