| От | 1997 |
| До | 2003 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4516 мм |
| Широчина | 1716 мм |
| Височина | 1422 мм |
| Междуосие | 2562 мм |
| Предна Следа | 1472 мм |
| Задна Следа | 1474 мм |
| Пътен Просвет | 150 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 853 л |
| Минимален Обем На Багажника | 415 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1948 см3 |
| Мощност | 200 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 300 н.м./2500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DОНС |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83.0 мм |
| Ход На Буталото | 90.0 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.5 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 235 | 225 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.3 | 8.4 cek. |
| Градски Разход На Гориво | 13.7 | 13.7 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7 | 8.5 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | - |
| Обем На Резервоара | 60 л |
| Маса (без товар) | 1310 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1790 кг |
| Размер На Гуми | 205/55 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.