| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4266 мм |
| Широчина | 1782 мм |
| Височина | 1447 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Предна Следа | 1535 мм |
| Задна Следа | 1531 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 278 |
| Работен Обем | 2521 см3 |
| Мощност | 230 к.с./5000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 320 н.м./1500-5000 обор. |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 93.2 мм |
| Степен На Сгъстяване | 9 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 5.8 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 5 |
| Задно Окачване | Напречен стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Максимална Скорост | 235 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 13.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.5 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 9.0 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 62 |
| Маса (без товар) | 1519 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1860 кг. |
| Размер На Гуми | 205/55 R16 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.