| От | 2010 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 3 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4266 мм |
| Широчина | 1782 мм |
| Височина | 1447 мм |
| Междуосие | 2640 мм |
| Предна Следа | 1548 мм |
| Задна Следа | 1544 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 233 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 150 к.с./3500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 350 н.м. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Ход На Буталото | 81 мм |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.5 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.8 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 60 |
| Маса (без товар) | 1450 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1900 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.