| От | 1991 |
| До | 1998 |
| Тип Купе | Комби |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4810 мм |
| Широчина | 1750 мм |
| Височина | 1435 мм |
| Междуосие | 2770 мм |
| Предна Следа | 1470 мм |
| Задна Следа | 1460 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 992 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2316 см3 |
| Мощност | 165 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 264 н.м./3450 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 96 мм |
| Ход На Буталото | 80 мм |
| Степен На Сгъстяване | 8.7 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | Задно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Напречен носач |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 210 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9 сек |
| Смесен Разход На Гориво | 9.9 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 75 |
| Маса (без товар) | 1420 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1950 кг. |
| Размер На Гуми | 195/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.