| От | 2016 |
| Тип каросерия | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3600 мм |
| Широчина | 1641 мм |
| Височина | 1505 мм |
| Междуосие | 2407 мм |
| Предна Следа | 1412 мм |
| Задна Следа | 1408 мм |
| Пътен Просвет | 144 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 959 л |
| Минимален Обем На Багажника | 251 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 999 см3 |
| Мощност | 60 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 60 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Полу-независима, пружина |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Барабани |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 162 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 14.4 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 3.8 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 35 л |
| Маса (без товар) | 926 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1320 кг |
| Размер На Гуми | 165/70/R14 175/65/R14 185/55/R15 185/50/R16 195/40/R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.