| От | 2016 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | Хечбек |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 3600 мм |
| Широчина | 1645 мм |
| Височина | 1492 мм |
| Междуосие | 2417 мм |
| Предна Следа | 1428 мм |
| Задна Следа | 1428 мм |
| Пътен Просвет | 135 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 250 |
| Мощност | 82 к.с./2800-12000 обор. |
| Вид Гориво | Електричество |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 1 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 130 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 12.4 сек |
| Капацитет на батерията | 18.7 kWh |
| Маса (без товар) | 1229 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1530 кг. |
| Размер На Гуми | 165/65 R15 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.