| От | 2003 |
| До | 2009 |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой Места | 5/7/9 |
| Дължина | 5290 мм |
| Широчина | 1904 мм |
| Височина | 2176 мм |
| Междуосие | 3400 мм |
| Предна Следа | 1628 мм |
| Задна Следа | 1637 мм |
| Работен Обем | 3189 см3 |
| Мощност | 235 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 315 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | V-образен |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 84 мм |
| Ход На Буталото | 95.9 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.8 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 206 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.6 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 13.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Максимално Допустима Маса | 3000 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.