| От | 2003 |
| До | 2009 |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой Места | 5/7/9 |
| Дължина | 5290 мм |
| Широчина | 1904 мм |
| Височина | 2176 мм |
| Междуосие | 3400 мм |
| Предна Следа | 1628 мм |
| Задна Следа | 1637 мм |
| Работен Обем | 2461 см3 |
| Мощност | 131 к.с. |
| Горивна Система | Дизел |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | OHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 5 |
| Диаметър На Цилиндъра | 81 мм |
| Ход На Буталото | 95.5 мм |
| Степен На Сгъстяване | 19 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Максимална Скорост | 165 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 16.3 сек. |
| Смесен Разход На Гориво | 9.2 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 80 л |
| Максимално Допустима Маса | 3000 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.