| От | 2015 |
| Тип каросерия | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5/7 |
| Дължина | 4527 мм |
| Широчина | 1829 мм |
| Височина | 1659 мм |
| Междуосие | 2791 мм |
| Предна Следа | 1569 мм |
| Задна Следа | 1542 мм |
| Пътен Просвет | 156 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 1980 л |
| Минимален Обем На Багажника | 137 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Задвижване | Предно |
| Предно Окачване | Независимо пружинно |
| Задно Окачване | Независимо пружинно |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Обем На Резервоара | 58 л |
| Размер На Гуми | 205/60/R16 205/55/R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.