| От | 2014 |
| До | 2018 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4795 мм |
| Широчина | 1940 мм |
| Височина | 1732 мм |
| Междуосие | 2893 мм |
| Предна Следа | 1656 мм |
| Задна Следа | 1676 мм |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 3598 см3 |
| Мощност | 280 к.с./6200 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 360 н.м./3200 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | VR-двигател |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 89 мм |
| Ход На Буталото | 96.4 мм |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 6.7 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 8 |
| Предно Окачване | Двоен напречен носач |
| Задно Окачване | Двоен напречен носач |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.