| От | 2018 |
| До | 2019 |
| Тип Купе | SUV |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4234 мм |
| Широчина | 1819 мм |
| Височина | 1573 мм |
| Междуосие | 2593 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 392 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 190 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 400 н.м./1900-3300 обор. |
| Горивна Система | Common rail |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 7 |
| Максимална Скорост | 216 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.2 сек |
| Градски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.1 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1480 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2060 кг. |
| Размер На Гуми | 215/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.