| От | 2010 |
| До | - |
| Тип Купе | Миниван |
| Брой Врати | 5 |
| Брой Места | 7 |
| Дължина | 4854 мм |
| Широчина | 1904 мм |
| Височина | 1740 мм |
| Междуосие | 2919 мм |
| Предна Следа | 1569 мм |
| Задна Следа | 1617 мм |
| Пътен Просвет | 163 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 852 л |
| Минимален Обем На Багажника | 256 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1390 см3 |
| Мощност | 150 к.с./5500 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 220 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Газоразпределителна Система | DOHC |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Бензин (А95) |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Максимална Скорост | 197 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 10.7 cек. |
| Градски Разход На Гориво | 9.2 л/100км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.1 л/100км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.2 л/100км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1723 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2290 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.