| От | 2009 |
| До | 2012 |
| Тип Купе | Купе |
| Брой Врати | 2 |
| Брой Места | 4 |
| Дължина | 4256 мм |
| Широчина | 1810 мм |
| Височина | 1404 мм |
| Междуосие | 2578 мм |
| Предна Следа | 1569 мм |
| Задна Следа | 1575 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 312 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 1968 см3 |
| Мощност | 170 к.с./4200 обор. |
| Горивна Система | Помпа дюза |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо, пружинно тип McPherson, със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово, със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 220 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.1 сек |
| Градски Разход На Гориво | 7.1 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.6 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 55 |
| Маса (без товар) | 1421 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 1800 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.