| От | 2010 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 4/5 |
| Дължина | 5179 мм |
| Широчина | 1903 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 3001 мм |
| Предна Следа | 1630 мм |
| Задна Следа | 1617 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 3597 см3 |
| Мощност | 280 к.с./6250 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 370 н.м. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Вид Гориво | Бензин |
| Задвижване | 4x4 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Електроусилвател |
| Максимална Скорост | 250 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.9 сек |
| Градски Разход На Гориво | 16.5 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 8.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 11.4 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Максимално Допустима Маса | 2770 кг. |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.