| От | 2004 |
| До | 2006 |
| Тип Купе | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5055 мм |
| Широчина | 1903 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2881 мм |
| Предна Следа | 1628 мм |
| Задна Следа | 1612 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 2967 см3 |
| Мощност | 224 к.с./4000 обор. |
| Максимален Въртящ Момент | 450 н.м./1500 обор. |
| Горивна Система | Многоточково впръскване |
| Разположение На Цилиндрите | V-образни |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Диаметър На Цилиндъра | 83 мм |
| Ход На Буталото | 91.4 мм |
| Степен На Сгъстяване | 17 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Масло Количество | 8.3 |
| Вид Гориво | Дизел |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Pneumatic elastic element |
| Задно Окачване | Pneumatic elastic element |
| Предни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Задни Спирачки | Вентилирани дискове |
| Вид Кормилна Уредба | Зъбна рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравлика |
| Максимална Скорост | 237 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.8 сек |
| Градски Разход На Гориво | 12.9 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 |
| Маса (без товар) | 2255 кг. |
| Максимално Допустима Маса | 2780 кг. |
| Размер На Гуми | 235/55 R17 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници.