| От | 2010 |
| До | 2013 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 5059 мм |
| Широчина | 1903 мм |
| Височина | 1450 мм |
| Междуосие | 2881 мм |
| Предна Следа | 1630 мм |
| Задна Следа | 1617 мм |
| Пътен Просвет | 120 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 500 л |
| Разположение | Отпред, напречно |
| Работен Обем | 2967 см3 |
| Мощност | 240 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 500 н.м./1500-3000 обор. |
| Горивна Система | Дизел |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 6 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Електрически усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 237 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 8.3 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 11.6 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.7 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 8.5 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 90 л |
| Маса (без товар) | 2233 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2760 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.