| От | 2014 |
| До | 2020 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 1832 мм |
| Широчина | 4767 мм |
| Височина | 1461 мм |
| Междуосие | 2791 мм |
| Предна Следа | 1584 мм |
| Задна Следа | 1568 мм |
| Пътен Просвет | 145 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 586 л |
| Разположение | Предно |
| Работен Обем | 1395 см3 |
| Мощност | 125 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 200 н.м./1400-4000 обор. |
| Горивна Система | Директно впръскване |
| Турбокомпресор | Да |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 6 |
| Максимална Скорост | 208 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 9.7 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 6.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 4.4 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 5.3 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 59 л |
| Маса (без товар) | 1367 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1910 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.