| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4769 мм |
| Широчина | 1820 мм |
| Височина | 1470 мм |
| Междуосие | 2712 мм |
| Предна Следа | 1552 мм |
| Задна Следа | 1551 мм |
| Минимален Обем На Багажника | 565 л |
| Разположение | Отзад, напречно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 210 к.с. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 4 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 6 |
| Предно Окачване | Независимо пружинно тип McPherson със стабилизатор |
| Задно Окачване | Независимо пружинно многолостово окачване със стабилизатор |
| Предни Спирачки | Дискови вентилирани |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Електрически усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 236 км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 7.6 сек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.8 Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 5.9 Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.7 Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1544 кг |
| Максимално Допустима Маса | 2080 кг |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.