| От | 1990 |
| До | 1996 |
| Тип каросерия | Седан |
| Брой Врати | 4 |
| Брой Места | 5 |
| Дължина | 4575 мм |
| Широчина | 1705 мм |
| Височина | 1460 мм |
| Междуосие | 2625 мм |
| Предна Следа | 1480 мм |
| Задна Следа | 1420 мм |
| Максимален Обем На Багажника | 820 л |
| Минимален Обем На Багажника | 495 л |
| Разположение | Отпред, надлъжно |
| Работен Обем | 1984 см3 |
| Мощност | 115 к.с. |
| Максимален Въртящ Момент | 172 н.м. |
| Горивна Система | Бензин A-95 |
| Разположение На Цилиндрите | Редови |
| Брой Цилиндри | 4 |
| Диаметър На Цилиндъра | 82.5 мм |
| Ход На Буталото | 92.8 мм |
| Степен На Сгъстяване | 10.3 |
| Количество Клапани На Цилиндър | 2 |
| Задвижване | Предно |
| Брой Скорости (Ръчна Кутия) | 5 |
| Брой Скорости (Автоматична Кутия) | 4 |
| Предно Окачване | Винтова пружина |
| Задно Окачване | Винтова пружина |
| Предни Спирачки | Дискови |
| Задни Спирачки | Дискови |
| ABS | Да |
| Вид Кормилна Уредба | Кормилна (Зъбна) рейка |
| Кормилен Усилвател | Хидравличен усилвател на волана |
| Максимална Скорост | 195 (192) км/ч |
| Време За Ускорение (0-100км/ч) | 11.3 (12.7) сек. |
| Градски Разход На Гориво | 10.9 (11.4) Литра/100 км |
| Извънградски Разход На Гориво | 6.0 (6.6) Литра/100 км |
| Смесен Разход На Гориво | 7.6 (8.3) Литра/100 км |
| Обем На Резервоара | 70 л |
| Маса (без товар) | 1155 кг |
| Максимално Допустима Маса | 1700 кг |
| Размер На Гуми | 185/65 R14 |
Технически характеристики и данни за автомобили. Информацията е събрана от публично достъпни източници. Не гарантираме пълната точност и вярност на данните — използвайте ги с информационна цел.